// Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız faaliyetlerine 2019 yılında da başlamış olup her zaman kaliteli, hızlı hizmet’i ve sürekli gelişmeyi kendisine ilke edinen Petrolig ürün yelpazesini sürekli geliştirerek iş güvenliği ve işçi sağlığı sektöründe öncü bir konuma gelmeyi amaç edinmiştir.

Teknolojinin gelişimi uluslararası ticaretin boyutlarını çok farklı bir yere taşıdı buna bağlı olarak ticaretin dinamiklerinin de hızla yön değiştirdiği bu dönemde Petrolig olarak bu dinamiklere hızla uyum sağlamayı amaçlıyoruz. Yurt içi ve yurt dışında birçok markanın satış yetkisini bünyesinde barındıran firmamız satışını yapmakta olduğu ürünlerin çeşitli ülkelere ihracatını da yapmaktadır.

Ürünlerimizi kullananların bize hayatlarını emanet ettiklerini biliyor ve bu sorumluluğun bilinciyle ucuz ürünü değil en güvenilir ürünleri değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Şunu biliyoruz ki iş güvenliği ürünlerinin gerçek fiyatı satın alırken değil kullanırken anlaşılır

İşletmenizde kullanacağınız veya satışını yapacağınız kişisel koruyucu donanımı seçerken ihtiyaç duyduğunuz teknik bilgiyi ve desteği bizlerden alabilir, dilediğiniz gün ve saatte sizleri işyerinizde ziyaret etmemizi talep edebilirsiniz. Sizden alacağımız güven saygı ve destek her zaman bize ilham kaynağı olacaktır.

Saygılarımızla,